חדשות

מאי

אפריל

מרץ

פברואר

ינואר

 

סרטונים

"מעוז- פתרונות לבית ולגן" משיקים בישראל מוצר חדשני בעולם הטיפוח והתחזוקה לבית:

מבית המותג הבינלאומי HG
מנטרל ריחות יסודי על בסיס אנזים טבעי ותמצית צמחים המעלים את ריח הבישולים והטיגונים במטבח בדקות ספורות- מוצר ידידותי לסביבה!

מי שמארח ומבשל לאורחים יודע כי אחת הבעיות היא ריח הבישולים הממלא את הבית ולא מתפוגג לעיתים עד למחרת, במיוחד בחורף כאשר הבית סגור וקשה לאוורר אותו כמו שצריך. במקרים אלו, לרוב משתמשים במטהרי אוויר שלא באמת מפיגים את הריח אלא מוסיפים ריח טוב לאווירה, מה שלעתים יוצר שילוב של ניחוח פחות טוב...
חברת מעוז- "פתרונות לבית ולגן" משיקה את מנטרל ריחות יסודי מבית HG-HOME GUARDמותג מוצרי הגנה , טיפוח ותחזוקה בינלאומי תוצרת הולנד הזוכה להצלחה בקנה מידה עולמי בשל איכות החומרים, חדשנות המוצרים ומתן פתרונות ייעודיים לכל צורך.

 

מנטרל ריחות יסודי מבית HG-

המבוסס על אנזים טבעי ותמצית צמחים, ידידותי לסביבה ומעלים את הריח תוך דקות ספורות. המנטרל מגיע בכלי קיבול של ספריי, לוחצים מספר לחיצות לאוויר והאנזימים, חיידקים המתפזרים באוויר, מפרקים את מקור הריח וכך מעלימים לחלוטין את ריח הבישולים. החומר אינו רעיל וידידותי לסביבה!
HOME GUARD –HG  מייצרת למעלה מ-300 מוצרים שונים לניקיון, הגנה וטיפוח, המיועדים לשימוש בבית, בגן, במשרד ובעסק. החברה מתמחה בייצור פתרונות ייעודיים וספציפים לכל בעיה ולכל סוג משטח, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר של האיחוד האירופי.


מחיר מומלץ לצרכן: 54.90 ₪  
ניתן להשיג: ברשת אייס, חנויות פרטיות למוצרי בית ו- DIY וברשתות השיווק.